категорії: новина

Сто тисяч від Люко Дашвар

теґи: Люко Дашвар, МОЛОКО З КРОВ’Ю

 

Понад сто тисяч примірників за чотири роки – такого результату може досягти сучасний український автор. Про це свідчать наклади книжок однієї з найпопулярніших письменниць країни Люко Дашвар.

 

В той час як у пресі постійно говорять про занепад книговидання у нашій державі,  найбільше видавництво країни «Клуб Сімейного Дозвілля» надрукувало стотисячний примірник книжки від авторки справжніх українських бестселерів – неперевершеної Люко Дашвар, переможця конкурсу «Книжка року ВВС-2008»,лауреата премії всеукраїнського конкурсу «Коронація слова». Цей «ювіляр» — один із примірників 15-тисячного накладу роману «Молоко с кровью», перекладеного російською.

Книжка побачила світ цього літа і вже активно продається у книгарнях.

 

Прониклива історія кохання, пронесеного через роки та випробування, вже здобула чисельну армію прихильників, а її російський переклад має на меті заінтригувати нових читачів в Україні та за її межами. Сімейні таємниці, родові прокляття та примхи дітей українських олігархів вишукано нанизані у коралове намисто.

 

Рецепт успіху романів Люко Дашвар доволі простий – це історії з життя пересічних українців, про які авторка дізналася, коли працювала журналістом. Шекспірівські пристрасті, описані в її книжках, завжди збурюють резонансні хвилі у ЗМІ та шалений шквал емоційних відгуків від читачів. Це взірець гарної розважальної літератури: її читають підлітки та пенсіонери, телезірки та домогосподарки. Так, прочитавши роман «Молоко з кров’ю», популярна телеведуча Ольга Герасим’юк була вражена: «Книжка неймовірно цікава, тому що розповідає про надзвичайну любов». Не менш емоційно висловилася домогосподарка Ганна: «Дуже щаслива, що в Україні є такі письменники, як Люко Дашвар. Прочитала цю книгу за якихось п’ять годин, і не помітила, як час промайнув. Це просто приголомшливо!»

 

А вже на початку осені для усіх шанувальників своєї творчості Люко Дашвар приготувала сюрприз — довгоочікуваний четвертий роман письменниці під загадковою назвою «Мати все». Авторка гарантує неперевершений драматизм твору, карколомний сюжет. Чекайте на презентації нової книжки у Києві, Харкові, Львові та інших містах України.

 

Письменниця й сценаристка Люко Дашвар – унікальне явище в сучасній українській літературі. Її перший роман «Село не люди», став лауреатом премії конкурсу «Коронація слова-2007». Наступний роман «Молоко з кровю» став дипломантом премії «Коронація слова-2008» та переможцем конкурсу «Книжка року Бі-Бі-Сі-2008». Загальний наклад книжок письменниці, яка друкується виключно у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля», складає близько 110 тисяч примірників, що зі слів ЗМІ робить авторку «найтиражованішою письменницею країни».