Автори роману «Із сьомого дна» радять прочитати його нашим політикам!

теґи: Із сьомого дна, ярослав яріш, ярослава бакалець

 

16 лютого у Києві буде презентовано історичний роман «Із сьомого дна» від переможців конкурсу «Коронація слова 2010» Ярослави Бакалець та Ярослава Яріша. Історія часів існування Української Козацької держави почавши торування шляху бестселера вже встигла отримати величезну порцію схвальних відгуків.

Вийшовши друком наприкінці минулого року у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля» роман «Із сьомого дна» став особливою подією у літературному житті України. Розповідь про роки існування молодої, але амбітної Української Козацької держави від творчого тандему письменників Бакалець та Яріша дала можливість багатьом глибше дізнатись про славні часи існування державності заснованої Богданом Хмельницьким. Сам Ярослав Яріш хотів аби його роман почитали наші політики: «Із сьомого дна» особливо б порадив прочитати політикам, тому що мова йде саме про той період, коли Україна мала унікальну можливість сформуватись у одну з наймогутніших європейських держав й за триста років ймовірного існування змінити сумну українську історію. Зараз ми переживаємо схожий період становлення держави, тому таку нагоду втратити неможна».    

На першій презентації роману у Львові, письменниця Галина Пагутяк, щодо історичних основ роману емоційно зазначила: «Скажу щиро, читати цей твір важко, попри те що написаний він легкою мовою, багато інкрустований перлами народної мудрості, а батальні сцени виписані зі знанням справи. Важко читати саме людині, яка живе в Україні і знає, чим усе насправді закінчилося, який прекрасний шанс створити вільну державу ми втратили».

 

Презентації роману та зустріч авторів з читачами пройде у Києві 16 лютого:

о 16:00 прес-конференція у інформагентстві «Укрінформ» (ст. м. Театральна, вул. Б. Хмельницького, 8/16);

о 18:00 презентація роману у Книгарні «Є» (вул. Лисенка, 3, ст. м. «Золоті Ворота»).